Bezdrátové prvky WiFi - Katalog

  • Gaoke
  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • Redukce PCI/miniPCI, bez čela - DOPRODEJ

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: PCI-MPCI
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 10 ks
    • Redukce PCI na miniPCI.

    bez DPH: 55 Kč

    s DPH: 66,60 Kč

    ks
  • WNAP-7350 venkovní AP/router, 5GHz, WISP, 300Mbps,40klientů,2x N-konektor, firewall, PoE - Doprodej

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WNAP-7350
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným routerem, 2x N-konektor pro připojení externích antén. Bezdrátové režimy AP, Client, WDS, AP+WDS pro radiová pásma podle IEEE 802.11a/n, až 40 připojených WiFi klientů najednou. 2x LAN ethernet port. Řízení vysílacího výkonu bezdrátového rozhraní. Router s firewallem. Webová správa, podpora SNMP.

    bez DPH: 3 554,50 Kč

    s DPH: 4 301 Kč

    ks
  • FRT-420SN, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SFP WAN, 4x LAN, 2x FXS, WiFi 802.11n, SNMP,32 klientů

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FRT-420SN
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • FTTH router s WiFi a VoIP, 1x WAN 100Base-FX (SFP) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX, 1x WiFi 802.11n AP/bridge/WISP, až 32 připojených WiFi klientů najednou. 2x FXS (SIP) porty. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr.

    bez DPH: 2 892 Kč

    s DPH: 3 499,40 Kč

    ks
  • WNAP-6308 venkovní AP/klient(WISP)/WDS+router, 150Mbps, 802.11b/g/n, N-konektor,20klientů - Doprodej

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WNAP-6308
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 2 ks
    • Kompaktní venkovní bezdrátový přístupový bod s routerem. Připojení externí antény (N-male konektor). Bezdrátové režimy AP, klient(WISP), WDS, až 20 připojených WiFi klientů najednou. Řízení vysílacího výkonu bezdrátového rozhraní. Podpora přístupu WPS. Webová správa. NAT, DMZ, DHCP. Proprietární PoE, včetně PoE injektoru a napájecího adaptéru. IP55.

    bez DPH: 668 Kč

    s DPH: 808,30 Kč

    ks
  • WDAP-C7200AC,2,4/5GHz access point, 802.11ac(1,2Gb/s),1000Base-T, multi-SSID,64klientů, 802.11f, PoE

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WDAP-C7200AC
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 1 ks
    • Duální přístupový bod 802.11ac pro až 1200Mbps bezdrátovou komunikaci, komunikuje v pásmech 2,4 a 5GHz, 2x2 interní antény, Beamforming. Gigabit ethernet 1x RJ-45. Šifrování WPA/WPA2, Multiple-SSID, až 32+32 připojených WiFi klientů najednou, roaming IEEE 802.11f. Napájení PoE. Instalace na strop nebo na stěnu.

    bez DPH: 2 411 Kč

    s DPH: 2 917,40 Kč

    ks
  • WDRT-1200AC, 2,4/5GHz, 802.11ac, router/AP, 1200Mb/s, Firewall, ACL, IAPP, USB, 32 klientů

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WDRT-1200AC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • Duální přístupový bod 802.11ac/n pro 1200Mbps bezdrátovou komunikaci, komunikuje v pásmech 2,4 a 5GHz, režimy AP+router/WDS repeater, až 32 připojených WiFi klientů najednou. 1x WAN, 4x LAN, 1x USB 3.0 pro externí disk (DLNA, FTP, Samba); Šifrování WPA/WPA2, zjednodušení přístupu WPS. Interní antény

    bez DPH: 1 483,50 Kč

    s DPH: 1 795,10 Kč

    ks
  • WNAP-7320 venkovní AP/router, 5GHz,WISP, 300Mbps,firewall,IPsec,40klientů,14dBi anténa,SNMP,IP55,PoE

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WNAP-7320
    • Záruka (měsíců): 1200
    • Skladem: 2 ks
    • Venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným routerem včetně interní antény o zisku 14dBi, plastový kryt s krytím IP55. Bezdrátové režimy AP, Client, WDS, AP+WDS pro radiová pásma podle IEEE 802.11a/n, až 40 připojených WiFi klientů najednou. WAN a LAN ethernet port, router s firewallem, VPN IPsec. Řízení

    bez DPH: 2 008,50 Kč

    s DPH: 2 430,30 Kč

    ks
  • WNAP-7325 venkovní AP/router,5GHz,WISP,300Mbps,firewall, IPsec,25klientů,14dBi anténa, SNMP,IP55,PoE

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WNAP-7325
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným routerem včetně interní antény o zisku 14dBi, plastový kryt s krytím IP55. Bezdrátové režimy AP, Client, WDS, AP+WDS pro radiová pásma podle IEEE 802.11a/n, až 25 připojených WiFi klientů najednou. WAN a LAN ethernet port, router s SPI firewallem. Řízení vysílacího

    bez DPH: 1 901,50 Kč

    s DPH: 2 300,90 Kč

    ks
  • WDAP-1750AC,2,4/5GHz WiFi AP, 802.11ac,<1,75Gb/s, 2x 1000Base-T,multi-SSID,50+50klientů,NMS,PoE ext

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WDAP-1750AC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • Duální přístupový bod 802.11ac pro až 1,75Gb/s bezdrátovou komunikaci, komunikuje v pásmech 2,4 a 5GHz, 3 x 2dBi odnímatelné antény, Beamforming. Gigabit ethernet 2x RJ-45. Šifrování WPA/WPA2, Multiple-SSID x16, podpora VLAN a STP, až 50+50 připojených WiFi klientů najednou. Interní RADIUS server. Interní NMS

    bez DPH: 3 499,50 Kč

    s DPH: 4 234,40 Kč

    ks
  • FRT-401N, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SC multimode WAN, 4x LAN, WiFi 802.11n,WISP - Doprodej

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FRT-401N
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 4 ks
    • FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SC multimode 2km) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX, 1x AP WiFi 802.11n, až 32 připojených WiFi klientů najednou. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient, IGMP proxy. Firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr. Web/SNMPv2/OAM správa.

    bez DPH: 743,50 Kč

    s DPH: 899,70 Kč

    ks
  • Antena všesměrová 9dBi ANT-OM9-STAND, SMA(F)

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: 9dBi ANT-OM9-STAND
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 3 ks
    • Všesměrová anténa, 2,4 - 2,5 GHz, zisk 9 dBi, Úhel H 360 st., V 60 st.

    bez DPH: 182 Kč

    s DPH: 220,30 Kč

    ks
  • WNAP-6335 venkovní AP/klient(WISP)/WDS+router, 802.11b/g/n,300Mbps, 2x SMA-konektory,25klientů, IP55

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WNAP-6335
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Kompaktní venkovní bezdrátový přístupový bod s routerem, bezdrátová rychlost až 300Mb/s. 2x RP-SMA konektory pro připojení externích antén. Řízení vysílacího výkonu bezdrátového rozhraní. Bezdrátové režimy AP, klient(WISP), WDS, až 25 připojených WiFi klientů najednou. Webová správa. NAT/bridge, SPI firewall, DMZ, DHCP, Spanning tree protocol. Napájení pasivním PoE,

    bez DPH: 1 546,50 Kč

    s DPH: 1 871,30 Kč

    ks