Routery, brány - Katalog

  • Gaoke
  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • FRT-401S15, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SC singlemode(15km) WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FRT-401S15
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SC singlemode 15km) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Neomezený počet vnitřních klientů, firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr. Web/SNMPv2/OAM správa.

    bez DPH: 1 705 Kč

    s DPH: 2 063,10 Kč

    ks
  • FRT-401, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SC multimode WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP, IGMP

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FRT-401
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SC multimode 2km) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient, IGMP Proxy. Neomezený počet vnitřních klientů, firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr. Web/SNMPv2/OAM správa.

    bez DPH: 1 613 Kč

    s DPH: 1 951,80 Kč

    ks
  • FTTH router, Gigabit WAN SFP/RJ45, 4x Gigabit LAN, WiFi 802.11n, VPN, USB-3G/4G

    • Výrobce: Gaoke
    • Katalogové číslo: FG7000N
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Gigabitový FTTH router, Gigabit WAN (SFP opticky nebo metalicky RJ45), 4x Gigabit LAN , vestavěné WiFi 802.11n 2R2T, multi-SSID. USB pro připojení přes 2G/3G/4G nebo pro úložiště NAS. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient, IGMP proxy. Firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr. Mangement

    bez DPH: 2 202,50 Kč

    s DPH: 2 665,10 Kč

    ks
  • ICG-2420G-LTE IoT/M2M průmyslová brána, 1x WAN+3x LAN, 3x COM, I/O, VPN, GPS, DIN,IP40, -20 až 75C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: ICG-2420G-LTE
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 0 ks
    • Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS-232, 1x RS-485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sítě 2G+3G+4G). Web/SNMPv3 správa, dualstack IPv4+IPv6, autokonfigurace TR069. Router s firewallem, podpora VPN IPsec+OpenVPN,

    bez DPH: 9 414,50 Kč

    s DPH: 11 391,60 Kč

    ks
  • XL-EFM404, 2-8 drát, 60Mbps, CO/CPE, 4x LAN, bridge, EFM 802.3ah, spojení až 20km, SNMPv2, VLAN, QoS

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-EFM404
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • Bridge EFM/Ethernet, 1x port EFM 802.3ah (RJ-11), 4x Fast Ethernet. Komunikuje po dvou, čtyř a osmivodičovém vedení. Až 60 Mbps (2km/AWG26). Dosah 7km na vedení 0,4mm, dosah přes 20km na vedení o průměru 0,9mm. EFM Bonding 802.3ah PAF, pracuje i v případě poruchy některého

    bez DPH: 9 957 Kč

    s DPH: 12 048 Kč

    ks
  • ICG-2420-LTE IoT/M2M průmyslová brána, 1x WAN+3x LAN, 3x COM, I/O, VPN router, DIN, IP40, -20 až 75C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: ICG-2420-LTE
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 0 ks
    • Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS-232, 1x RS-485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sítě 2G+3G+4G). Web/SNMPv3 správa, dualstack IPv4+IPv6, autokonfigurace TR069. Router s firewallem, podpora VPN IPsec+OpenVPN,

    bez DPH: 9 035 Kč

    s DPH: 10 932,40 Kč

    ks
  • WNRT-300, router/AP/klient, 802.11n, 150Mbps, SPI Firewall, IAPP 802.11F, 20 klientů,Li-ion baterie

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WNRT-300
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • 802.11n 150Mbit/s bezdrátový AP/router, 1x ethernet, 1x interní anténa 2dBi. SPI firewall, DMZ, DDNS, DHCP. Realizuje přístupový bod pro 150Mbps bezdrátovou komunikaci v LAN nebo k AP. Až 20 připojených WiFi klientů najednou. Šifrování WEP/WPA/WPA2 v kombinaci autorizace na RADIUS. IAPP 802.11F. Napájení externě

    bez DPH: 604 Kč

    s DPH: 730,90 Kč

    ks
  • CS-950 UTM security gateway, 4x 1000Base-T, Antispam, IDP, Co-defense, VPN, SSL, VLAN, QoS, IPv6

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: CS-950
    • Záruka (měsíců): 1200
    • Skladem: 0 ks
    • UTM bezpečnostní brána pro připojení sítě k internetu. 4x 10/100/1000Base-T, podpora IPv6. AP kontrolér pro až 50 jednotek. Propustnost NAT 1,8Gb/s, VPN 90Mb/s. Anti-Spam pro maily, IDP ochrana před útoky včetně Co-defense s připojeným switchem, Load-balancing, High Availability. Až 500 simultánních VPN tunelů IPSec, 200

    bez DPH: 14 468,50 Kč

    s DPH: 17 506,90 Kč

    ks
  • WDRT-1202AC, 2,4/5GHz, 802.11ac, router/AP, 1200Mb/s, Firewall, ACL, USB, 32 klientů

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: WDRT-1202AC
    • Záruka (měsíců): 1200
    • Skladem: 2 ks
    • Duální přístupový bod 802.11ac/n pro až 1200Mbps bezdrátovou komunikaci, komunikuje v pásmech 2,4 a 5GHz, režimy AP+router/WDS repeater, až 32 připojených WiFi klientů najednou. 1x WAN, 4x LAN, 1x USB 2.0 pro externí disk (DLNA, Samba); Šifrování WPA/WPA2, zjednodušení přístupu WPS. Externí antény

    bez DPH: 1 013 Kč

    s DPH: 1 225,80 Kč

    ks
  • FRT-405, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SFP WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP, IGMP - Doprodej

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FRT-405
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SFP) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Neomezený počet vnitřních klientů, firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr. Web/SNMPv2/OAM správa.

    bez DPH: 692,50 Kč

    s DPH: 838 Kč

    ks
  • XRT-504A ethernet router, 4x 100Base-TX, CPU 1GHz, Mikrotik OS, fanless

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XRT-504Av3
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 4 ks
    • Výkonný 4 portový Fast Ethernet router s OS Mikrotik. Veškeré IP funkce. IP Routing statický, RIP, OSPF, BGP. Bandwidth management. Firewalling, Bridging, VLAN 802.1Q. VPN - IPSec, PPPoE, PPP, RADIUS, DHCP, bonding rozhraní , 802.3ad. IP traffic accounting. SSH/Telnet, GUI, Web management, web statistiky. CPU VIA Eden 1GHz, 256MB

    bez DPH: 7 897,50 Kč

    s DPH: 9 556 Kč

    ks