FRT-401, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SC multimode WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP, IGMP

FRT-401, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SC multimode WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP, IGMP

bez DPH: 1 613 Kč

s DPH: 1 951,80 Kč

  • Výrobce: Planet Technology Corp.
  • Katalogové číslo: FRT-401
  • Záruka (měsíců): 24
  • Skladem: 0 ks

FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SC multimode 2km) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX.

NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient, IGMP Proxy.

Neomezený počet vnitřních klientů, firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr. Web/SNMPv2/OAM správa.

S požadavkem na realizaci a nabídku služeb jako jsou HDTV, IPTV, VOIP a všeobecné poskytování multimediálního obsahu vzrůstají nároky na robustnost lokálních sítí. Požadavku na spolehlivou síť jistě vyhoví zařízení technologie FTTH (fibre to the home).Optické Planet routery řady FRT-40x poskytují záruku vhodné investice pro řešení infrastruktury budoucí generace NGN (Next Generation Networking), jež je ideálním řešením pro realizaci koncových uzlů a připojení jednotlivých účastníků rychlostí až 100Mbitů/s. WAN rozhraní routerů je optické, flexibilně nabízí 100Base-BX, 100Base-LX, 100Base-FX a SFP (Small Form Factor Pluggable).Router nabízí základní funkce pro optimalizaci a priorizaci provozu QoS, jež garantuje spolehlivý a plynulý provoz pro služby náročné na přenosy dat v reálném čase jako jsou IPTV nebo VOIP. Dále jsem k dispozici DHCP server, Virtual server, DMZ, UPnP, filtrace na základě IP / port / MAC nebo filtrace obsahu transferovaných dat. Zajimavá je možnost nasazení s odstaveným NAT- tedy ve funkci oddělovace IP segmentu. Rovnež jej lze nastavit i do rezimu "Bridge"(most) tak, že pracuje jako prostý administrovatelný konvertor.Pravidlově definovatelný firewall disponuje MAC, IP a URL filtrem, podporuje dynamické internetové aplikace, provozy DMZ a přesměrování portů/virtual servery. Zařízení je skutečným hardwarovým firewallem pro lepší a robustnější ochranu účastníků před síťovými útoky z internetu. Běžně známé softwarové firewally a antiviry v operačním systému na stanicích uživatelů jsou pak dalším stupněm-aplikačním doplňkem ochrany uživatelů před nebezpečím virů a zlomyslných aktivit z internetu.Vlastnosti:- WAN port: 1x 100Base-FX, SC konektor, pro multimode optické vlákno (50/125μm; 62.5/125μm), vlnová délka 850nm, spojení až na 2km- LAN porty: 4x 10/100 Mbps, 10/100Base-TX, Autonegotiation, Switching- Správa a administrace: Web management (správa z libovolného prohlížeče), SNMPv1/v2c, TS-1000/802.3ah OAM (operations, administration, maintenance)- Protokoly: TCP/IP, NAT, DHCP, HTTP, DNS, SNTP, UPnP, RIPv1/2, 802.1D, SNMPDalší vlastnosti: - Podpora pevně i dynamicky přidělené vnější IP adresy- PPPoE - podpora PPP over Ethernet, on-demand nebo statické- PPTP, L2TP - on demand nebo statické, heslo, hostname, ID spojení- Firewall NAT+SPI - možno povolit nebo vypnout, - DHCP server (max. 253 IP adres) i DHCP klient, možnost rezervace adres - IGMP Proxy- DNS Proxy- IP filter UDP/TCP/MAC/Port- Virtual server/IP mapping pro jakýkoli TCP/UDP port- DMZ - demilitarizované rozhraní- řízení provozních oprávnění klientů dle MAC/IP adres a TCP/UDP portů- URL filtr, zamezení/povolení přístupu jen na některé stránky- DDNS - podpora poskytovatelů dynamického hostname- router nebrání funkci VPN - PPTP, IPSec, L2TP- vzdálený Web management přes zadaný TCP port- podpora UPnP- detekce pokusů o průnik (IDS), ochrana před DoS, vedení záznamů - monitorování stavu zařízení- napájení externím adaptérem 12V- rozměry 186 x 143 x 35mm- operační teplota: 0 až 50°CPříklad aplikace:Seznam funkcíManuálOstatní download