Konvertory - Katalog

  • Planet Technology Corp.
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • PLANET VC-234 Ethernet po VDSL bridge, 4x 10/100/1000 RJ45 na pár VDSL/VDSL2, do 1,4km, 30a profil

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: VC-234
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 22 ks
    • PLANET VC234; Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 4x LAN RJ45, 2x VDSL2 RJ11 (splitter). Transparentní bridge. G.993.2 VDSL2, G.993.5 G.Vectoring + G.INP. Kapacitně 200/160Mbps na 200m. Dosah až...

    bez DPH: 2 173 Kč

    s DPH: 2 629,30 Kč

    ks
  • PLANET FT-802 opto konvertor 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, multimode

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FT-802
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 4 ks
    • PLANET FT802; Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX 100Base FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge; Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem...

    bez DPH: 1 012 Kč

    s DPH: 1 224,50 Kč

    ks
  • PLANET IGTP-805AT PoE konvertor 802.3at, 1x 1000Base-T,1x 100/1000Base-X, SFP, -40 až 75 st.C, EFT+ESD

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IGTP-805AT
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • PLANET IGTP805AT; Konvertor ethernet 1000BaseT s PoE injektorem IEEE 802.3at na optiku 100/1000BaseX se slotem SPF pro instalaci MFB a MGB modulů, určený pro průmyslové a FTTH aplikace. Možnost redundantního n...

    bez DPH: 3 184 Kč

    s DPH: 3 852,60 Kč

    ks
  • Planet GT-806A15 konvertor 10/100/1000Base-T/LX, WDM, 15km

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GT-806A15
    • Záruka (měsíců): 24
    • Planet GT806A15; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000BaseT / 1000BaseLX (single mode), pro singlemodové vlákno, do 15 km, WDM (obousměrný přenos po jednom vlákně). Konektor SC. Vysílač 1310 nm. Ko...

    bez DPH: 2 323 Kč

    s DPH: 2 810,80 Kč

    ks
  • Planet IFT-802T optický konvertor, SC multimode 2km, DIN, IP30, -40 až 75 st.C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IFT-802T
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 6 ks
    • Planet IFT802T; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, multimode, do 2km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, praco...

    bez DPH: 2 061 Kč

    s DPH: 2 493,80 Kč

    ks
  • Planet VC-234G, Ethernet VDSL2 konvertor, 4x 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: VC-234G
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 5 ks
    • PLANET VC234G; Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 4x LAN RJ45, 2x VDSL2 RJ11 (splitter). Transparentní bridge. G.993.2 VDSL2, G.993.5 G.Vectoring + G.INP. Kapacitně 200/160Mbps na 200m. Dosah a...

    bez DPH: 2 360 Kč

    s DPH: 2 855,60 Kč

    ks
  • Planet FT-806A20, konvertor 10/100Base-TX/100FX, WDM,1310 nm

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FT-806A20
    • Záruka (měsíců): 24
    • PLANET FT806A20; Fast Ethernet konvertor/přepínač 10/100BaseTX100BaseFX, konektor SC simplexní, max 20km, full duplex, singlemode, obousměrný přenos po jednom vlákně (WDM). Vysílá na 1310nm, příjímá na 1550nm. pr...

    bez DPH: 1 236 Kč

    s DPH: 1 495,60 Kč

    ks
  • PLANET FT-802S15 opto konvertor 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FT-802S15
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • PLANET FT802S15; Fast Ethernet přepínač 10/100BaseTX 100Base FX (SC), single mode, spojení do 15 km. Full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge. Konvertor s integrovaným Fast Etherne...

    bez DPH: 1 124 Kč

    s DPH: 1 360 Kč

    ks
  • PLANET GST-805A konvertor smart, 10/100/1000Base-T/miniGBIC SFP

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GST-805A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • PLANET GST805A; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base T / miniGBIC. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický ethernet. Při samostatném užití nastavení...

    bez DPH: 1 311 Kč

    s DPH: 1 586,30 Kč

    ks
  • PLANET IGT-805AT konvertor 1x 100/1000Base-T,1x SFP 100/1000-X, ESD+EFT, IP30, -40 až 75°C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IGT-805AT
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 6 ks
    • PLANET IGT805AT; Konvertor ethernet 100/1000BaseT na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslové a FTTH aplikace. Možnost redundantního napájení v rozsahu DC 1248V/AC 24V, krytí IP30, hliníková skříň, pr...

    bez DPH: 1 986 Kč

    s DPH: 2 403,10 Kč

    ks
  • Planet MC-1610MR, 16 slotů, šasi konvertorů, Web/SNMP

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MC-1610MR
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 3 ks
    • 16slotový 19" media konvertor šasi, Web/RS232 management. Redundance spojení. Redundandní napájení, účinná ventilace. Hot swap. LLR. Pro konvertory FST8xx, GST7xx, GST8xx. Napájení 230V/50Hz AC. Vysoce účelné vzdáleně spravovatelné zařízení pro...

    bez DPH: 9 666 Kč

    s DPH: 11 695,90 Kč

    ks
  • Planet MC-700, šasi 7 slotů pro media konvertory, 10"/2U, interní napájení 40W

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MC-700
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • 7slotové šasi pro instalaci média konvertorů. Vnitřní napájení konvertorů, aktivní ventilace. Napájení AC 230V, instalace 10"/2U. Vlastnosti: 7 pozic pro standardní média konvertory rozměrů 71 x 95 x 27 mm; 2 ventilátory; rozměr (217 x 88,5...

    bez DPH: 3 334 Kč

    s DPH: 4 034,10 Kč

    ks