SC-SC simplex adapter SM, APC , zelený, do optických rozvaděčů

SC-SC simplex adapter SM, APC , zelený, do optických rozvaděčů

bez DPH: 12 Kč

s DPH: 14,60 Kč

  • Výrobce: XtendLan
  • Katalogové číslo: ADR-SCS2SCS-SM-APC
  • Záruka (měsíců): 24
  • Skladem: 266 ks

Adaptér SC, simplexní (jedno kabelové spojení) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.

SC-SC simplex adapter SM, do optických rozvaděčůVhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro single mode konektory s broušením PC.Spojka , průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro jedno vlákno.Použití- průchodka do optických van- spojka optických kabelůKonektory - 1x SC(F) / 1x SC(F)