SC-ST simplex adapter SM, PC , modrý , do optických rozvaděčů

SC-ST simplex adapter SM, PC , modrý , do optických rozvaděčů

bez DPH: 35,50 Kč

s DPH: 43 Kč

  • Výrobce: XtendLan
  • Katalogové číslo: ADR-SCS2STS-SM
  • Záruka (měsíců): 24
  • Skladem: 73 ks

Adaptér SC-ST, simplexní (jedno kabelové spojení) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.

SC-ST simplex adapter SM, do optických rozvaděčůVhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro single mode konektory s broušením PC.Spojka , průchodka pro optické kabely s konektory SC/ST. Pro jedno vlákno.Použití- průchodka do optických van- spojka optických kabelůKonektory - 1x SC(F) / 1x ST(F)