Optické moduly SFP, SFP+, XFP - Katalog

  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1550/1310nm 10km, single mode, SC konektor

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MFB-FB10
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 5 ks
    • Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 10km na single mode vlákně, vysílání 1550 nm, příjem 1310nm. Ekonomická varianta.

    bez DPH: 420,50 Kč

    s DPH: 508,90 Kč

    ks
  • XFP, 10GBase-LR, SM, 1330/1270nm, WDM, 20km

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-XLB20W3327
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1330 nm, přijímací 1270nm.

    bez DPH: 5 009,50 Kč

    s DPH: 6 061,50 Kč

    ks
  • XFP, DWDM 100GHz, 10GBase-LR, SM, 40km, 191,7-196,1THz (D17 - D61)

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-XLR40D17
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Modul XFP pro 10Gbit Ethernet pro technologií DWDM, 100GHz. LC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka v oblasti 1550 nm (1528-1564nm, krok je cca. 0,55nm tzn. 100GHz). Jen v tomto rozsahu je možno nasadit celkem 45 spojení, každý o pásmu 10Gbit. Při objednávání specifikujte kmitočet!

    bez DPH: 27 744,50 Kč

    s DPH: 33 570,90 Kč

    ks
  • MGB-L120D15, mini GBIC (SFP), 80km, DWDM, 100GHz , 1000Base, SM, 120km, 191,5-196,1THz (D15-D61)

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-L120D15
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 0 ks
    • Modul Gigabit SFP, pro technologii DWDM, 100GHz, jinak běžný 1000Base standard, LC duplexní konektor. Dosah 120km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka v oblasti 1550 nm (1528-1565nm, krok je 0,78nm tzn. 100GHz). Jen v tomto rozsahu je možno nasadit celkem 47 spojení, každý o pásmu 1Gbit. Při objednávání specifikujte

    bez DPH: 17 775 Kč

    s DPH: 21 507,80 Kč

    ks
  • mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 60km, WDM, TX1550nm/ RX1310nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-L60B-LC
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 1 ks
    • Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 60km. TX 1550nm/RX 1310nm.

    bez DPH: 1 614 Kč

    s DPH: 1 953 Kč

    ks
  • GBIC, 1000Base-LX, 1310/1550nm, SC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-GB-LXA
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Gigabitový modul GBIC, 1000Base-LXsimplexní SC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm.

    bez DPH: 1 132,50 Kč

    s DPH: 1 370,40 Kč

    ks
  • XFP, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-XSR
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82m na běžném multimodovém vlákně 50um, 500 MHz*km. Dosah 300m na širokopásmovém vlákně vlákně 50um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm.

    bez DPH: 4 040,50 Kč

    s DPH: 4 889,10 Kč

    ks
  • mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet kompatibilní

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-LXA-LC
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 53 ks
    • Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Planet kompatibilní

    bez DPH: 418 Kč

    s DPH: 505,80 Kč

    ks
  • SFP+, 10GBase-LR, SM, 1330/1270nm, WDM, 20km

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-LB20W3327
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 0 ks
    • Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 20km na singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1330 nm, přijímací 1270nm. Multirate Fiber channel.

    bez DPH: 2 155,50 Kč

    s DPH: 2 608,20 Kč

    ks
  • mini GBIC SFP, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet kompatibilní

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-LXA
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 0 ks
    • Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Planet kompatibilní

    bez DPH: 433 Kč

    s DPH: 524 Kč

    ks
  • MFB-TFX, SFP modul, 100Base-FX, multimode, 2km, -40~75°C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MFB-TFX
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, duplexní LC konektor, multimode, vlnová délka emitoru 1310nm. Dosah 2km. Pro průmyslové použítí, rozsah teplot -40~75°C.

    bez DPH: 564,50 Kč

    s DPH: 683,10 Kč

    ks
  • mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, Cisco, Planet kompatibilní

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-LXBE-LC
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 57 ks
    • Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1550nm/RX 1310nm.

    bez DPH: 335 Kč

    s DPH: 405,40 Kč

    ks