Optické moduly SFP, SFP+, XFP - Katalog

  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • MGB-L80C61D, mini GBIC (SFP), 80km,CWDM,1610nm,DDM

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-L80C61D
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MGBL80C61D; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000BaseLX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah 80km. Určeno pro CWDM systémy, vlnová délka 1610nm. Výkonostní marže nejméně 28dB. S diagnostikou DDM....

    bez DPH: 2 088 Kč

    s DPH: 2 526,50 Kč

    ks
  • XFP, DWDM 100GHz, 10GBase-LR, SM, 40km, 191,7-196,1THz (D17 - D61)

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-XLR40D17
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MTBXLR40D17; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet pro technologií DWDM, 100GHz. LC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka v oblasti 1550 nm (15281564nm, krok je cca. 0,55nm tzn....

    bez DPH: 29 878 Kč

    s DPH: 36 152,40 Kč

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, POF, 650 nm 100 m, multi mode, OptoLock konektor

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MFB-POF
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MFBPOF; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, přenos dvěma vlákny, POF, duplexní OptoLock konektor, multi mode. Dosah až 100 m, 650 nm. Optický modul SFP konvertuje elektrické signály (Fa...

    bez DPH: 1 807 Kč

    s DPH: 2 186,50 Kč

    ks
  • SFP+,10GBase-ER, SM, 1550nm, 80km, 23dB marže, CWDM

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-LR80C55
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MTBLR80C55; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 80km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku...

    bez DPH: 13 510 Kč

    s DPH: 16 347,10 Kč

    ks
  • SFP+, SM, 1330nm, 60km, 23dB marže, CWDM

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-LR60C33
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MTBLR60C33; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 60km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1330 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku z CWD...

    bez DPH: 15 836 Kč

    s DPH: 19 161,60 Kč

    ks
  • SFP+, 10GBase-LR, SM, 1330nm, 10km, 10dB marže, CWDM

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-LR10C33
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MTBLR10C33; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 10km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1330 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku z...

    bez DPH: 4 524 Kč

    s DPH: 5 474,10 Kč

    ks
  • XFP, CWDM, 10GBase-LR, SM, 1550nm, 10km

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-XLR10C55
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MTBXLR10C55; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 10km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku...

    bez DPH: 13 922 Kč

    s DPH: 16 845,70 Kč

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310/1550nm 2km, multimode mode,SC konektor, průmyslový -40 až +85 st. C

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MFB-FXAT
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MFBFXAT; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, multimode. Dosah 2km, vysílání 1310 nm, příjem 1550nm. Konverzní modul rozměru SmallFo...

    bez DPH: 675 Kč

    s DPH: 816,80 Kč

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, 40km, single mode, LC konektor, 1310nm, průmyslový -40 až +85 st. C

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MFB-F40T
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • XtendLan MFBF40T; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah min. 40km na single mode vlákně, 1310 nm. Rozsah teplot 40 až +85st. C. Konverzní Fast Ethernetový...

    bez DPH: 753 Kč

    s DPH: 911,20 Kč

    ks
  • SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-LR
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 14 ks
    • XtendLan MTBLR; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. Multirate Fiber channel. Konverzní 10Gigabitový modul rozměru SmallFor...

    bez DPH: 1 189 Kč

    s DPH: 1 438,70 Kč

    ks
  • SFP+, 10GBase-LR, SM, 1330/1270nm, WDM, 20km

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-LB20W3327
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 9 ks
    • XtendLan MTBLB20W3327; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 20km na singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1330 nm, přijímací 1270nm. Multirate Fiber channel....

    bez DPH: 2 321 Kč

    s DPH: 2 808,50 Kč

    ks
  • X2, 10GBase-LR/ER, SM, 1550nm, 40km, SC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MTB-2LR40
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MTB2LR40; Modul X2 pro 10Gbit Ethernet.SC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Konverzní 10Gigabitový modul typu XFP. Standard 1000BaseER, IEEE802.3...

    bez DPH: 26 773 Kč

    s DPH: 32 395,40 Kč

    ks