FOS-102-3070 optický rozbočovač 1:2,  nekonektorovaný, 30:70, 1310/1490/1550nm

FOS-102-3070 optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, 30:70, 1310/1490/1550nm

bez DPH: 157 Kč

s DPH: 190 Kč

  • Výrobce: XtendLan
  • Katalogové číslo: FOS-102-3070
  • Záruka (měsíců): 24
  • Skladem: 7 ks

XtendLan FOS1023070; Optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm, 1490 nm +/ 10 nm a 1550 nm +/40 nm. Rozbočovací poměr 30%:70%. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV ov...

XtendLan FOS-102-3070

Optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, širokopásmový, singlemode, 1310 +/-40 nm, 1490 nm +/- 10 nm a 1550 nm +/-40 nm. Rozbočovací poměr 30%:70%. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fiber).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Útlum vložením a rozbočením: max. 6,0 / 1,9 dB
Polarizačně závislý útlum: 0,2 dB
Odraz: méně než 50 dB
Pouzdro: délka 54 mm, průměr 3 mm
Délka vláken: 1 m