Pigtaily - Katalog

  • OEM
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • FO pigtail E2000/APC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-E2000-9-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 120 ks
    • XtendLan FOTE2000919; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou E2000, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB. ZÁKLA...

    bez DPH: 202 Kč

    s DPH: 244,50 Kč

    ks
  • FO pigtail E2000/APC, 9/125, 0,9mm, 3m, LS0H, ZWP

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-E2000-9-3-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 50 ks
    • XtendLan FOTE2000939; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou E2000, single mode 9/125um, 3m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB. ZÁKLA...

    bez DPH: 269 Kč

    s DPH: 325,50 Kč

    ks
  • FO pigtail FC, 9/125, 0,9mm, 1m

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-FC-9-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 36 ks
    • XtendLan FOTFC919; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou FC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    bez DPH: 23 Kč

    s DPH: 27,90 Kč

    ks
  • FO pigtail LC, 50/125, OM3, 0,9mm, 1m

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-LC-50-1-9-OM3
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 299 ks
    • XtendLan FOTLC5019OM3; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, multimode 50/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    bez DPH: 34 Kč

    s DPH: 41,20 Kč

    ks
  • FO pigtail LC, 50/125, OM4, 0,9mm, 1m

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-LC-50-1-9-OM4
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan FOTLC5019OM4; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, multimode 50/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    bez DPH: 39 Kč

    s DPH: 47,20 Kč

    ks
  • FO pigtail LC, 62,5/125 1m

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-LC-625-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 42 ks
    • XtendLan FOTLC62519; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, multimode 62,5/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    bez DPH: 34 Kč

    s DPH: 41,20 Kč

    ks
  • FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-LC-9-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1364 ks
    • XtendLan FOTLC919; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    bez DPH: 30 Kč

    s DPH: 36,30 Kč

    ks
  • FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP, sada 12ti pigtailů různé barvy

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOTS-LC-9-1-9-12
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 27 ks
    • XtendLan FOTSLC91912; Jednostraně konektorovaná sada 12ti optických kabelů (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFI...

    bez DPH: 341 Kč

    s DPH: 412,70 Kč

    ks
  • FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 2m, LS0H, ZWP

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-LC-9-2-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 71 ks
    • XtendLan FOTLC929; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 2m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    bez DPH: 33 Kč

    s DPH: 40 Kč

    ks
  • FO pigtail LC/APC, 9/125, 0,9mm, 10m

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-LCA-9-10-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 161 ks
    • XtendLan FOTLCA9109; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 10m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB. ZÁKLADNÍ...

    bez DPH: 65 Kč

    s DPH: 78,70 Kč

    ks
  • FO pigtail LC/APC, 9/125, 0,9mm, 3m

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-LCA-9-3-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 59 ks
    • XtendLan FOTLCA939; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 3m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB. ZÁKLADNÍ S...

    bez DPH: 51 Kč

    s DPH: 61,80 Kč

    ks
  • FO pigtail LC/APC, 9/125, 2m

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOT-LCA-9-2-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 77 ks
    • XtendLan FOTLCA929; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 2m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    bez DPH: 48 Kč

    s DPH: 58,10 Kč

    ks