Převodníky signálu - Katalog

  • CCTV
  • CCTV-RX Taiwan
  • Hewlett - Packard
  • Planet Technology
  • TP-LINK Czech, s. r. o.
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • EC-HP01 pro přenos IP LAN po koaxiálním kabelu s PoE

    • Výrobce: CCTV-RX Taiwan
    • Katalogové číslo: 102409
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 63 ks
    • EC-HP01 Klíčové vlastnosti - Přenos IP ethernet dat po koaxiální kabelu do vzdálenosti 500m - Podporuje výstupní PoE napájení pro IP kameru - Nepodporuje napájení z PoE na straně vysílače, pouze zdrojem - Nelze připojovat na zařízení s PoE (PoE NVR) EC-HP01 Tabulka parametrů Ethernet standart IEEE 802.3 10/100, IEEE 802.3u...

    bez DPH: 2 375 Kč

    s DPH: 2 873,80 Kč

    ks
  • Převodník LAN - Optika FT-802

    • Výrobce: Planet Technology
    • Katalogové číslo: 102358
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Převodník LAN - Optika FT-802 - převodník LAN JR-45 na optiku SC Multi Mode 1 port 100 Base-TX, Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps) - IEEE 802.3µ 1 port 100 Base-FX, Full Duplex (100/200 Mbps) - IEEE 802.3µ, multi mode 50/125 µm, 62,5/125 µm maximální dosah...

    bez DPH: 1 218 Kč

    s DPH: 1 473,80 Kč

    ks
  • Převodník LAN - Optika FT-802S15

    • Výrobce: Planet Technology
    • Katalogové číslo: 102359
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Převodník LAN - Optika FT-802S15 - převodník LAN JR-45 na optiku SC Single Mode 1 port 100 Base-TX, Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps) - IEEE 802.3µ 1 port 100 Base-FX, Full Duplex (100/200 Mbps) - IEEE 802.3µ, Single Mode 9/125 µm,1k MAC adres, 128kB buffer, prepínání...

    bez DPH: 1 442 Kč

    s DPH: 1 744,80 Kč

    ks
  • Převodník LAN - Optika GT-802

    • Výrobce: Planet Technology
    • Katalogové číslo: 102360
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Převodník LAN - Optika GT-802 - převodník LAN JR-45 na optiku SC Multi Mode 1 port 1000Base-SX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , multimode (50-62,5/125um), vlnová délka 850nm maximální dosah: multimode, dle průměru vlákna 50 µm ~ 500m; 62,5 µm ~ 220m 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000...

    bez DPH: 1 744 Kč

    s DPH: 2 110,20 Kč

    ks
  • Gigabit Ethernet konvertor GT-802S

    • Výrobce: Planet Technology
    • Katalogové číslo: 102361
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX SC konektor, Single Mode 1 port 1000Base-LX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , single mode (9/125um), vlnová délka 1310nm 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3ab dvouvláknová instalace (nepodporuje WDM) SC konektor maximální dosah garantován do 5 km,...

    bez DPH: 1 890,50 Kč

    s DPH: 2 287,50 Kč

    ks
  • TVI-HD500 převodník TurboHD (HD-TVI, Analog) na UTP

    • Výrobce: CCTV-RX Taiwan
    • Katalogové číslo: 102348
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2428 ks
    • TVI-HD500 Převodník HD-TVI koax na kroucený pár Klíčové vlastnosti - Kompatibilní s HD-TVI, HD-CVI a AHD - Použitelný i pro větší vzdálenosti (HD-TVI až 250m) - Snadnější práce s kabelem UTP - Eliminace rušení po UTP kabelu - Možnost využití existujících rozvodů - Pozlacený BNC konektor - Prodej pouze v páru, cena je uvedena za jeden kus...

    bez DPH: 71,50 Kč

    s DPH: 86,50 Kč

    ks
  • TVI-209PV převodník TurboHD (HD-TVI, Analog) na UTP

    • Výrobce: CCTV-RX Taiwan
    • Katalogové číslo: 102499
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1967 ks
    • TVI-209PV Převodník HD-TVI- koax na kroucený pár Klíčové vlastnosti - Nové jednodušší provedení s RJ45 konektory - stačí pouze nakrimpovat konektor RJ45 podle normy - Kompatibilní s HD-TVI, HD-CVI a AHD - Použitelný i pro větší vzdálenosti (HD-TVI až 200m) - Snadnější práce s kabelem UTP - Eliminace rušení po UTP kabelu - Možnost využití existujících rozvodů -...

    bez DPH: 132 Kč

    s DPH: 159,70 Kč

    ks
  • TVI-209PVA převodník TurboHD (HD-TVI, Analog) na UTP

    • Výrobce: CCTV-RX Taiwan
    • Katalogové číslo: 102500
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 886 ks
    • TVI-209PVA Převodník HD-TVI koax na kroucený pár Klíčové vlastnosti - Kompatibilní s HD-TVI, HD-CVI a AHD - Použitelný i pro větší vzdálenosti (HD-TVI až 200m) - Snadnější práce s kabelem UTP - Eliminace rušení po UTP kabelu - Možnost využití existujících rozvodů - Přenos Video, audio a napájení po UTP - Prodej pouze v páru, cena je...

    bez DPH: 151 Kč

    s DPH: 182,70 Kč

    ks
  • EC-HP04 distributor pro přenos IP LAN po koaxiálním kabelu s PoE

    • Výrobce: CCTV-RX Taiwan
    • Katalogové číslo: 102928
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Klíčové vlastnosti Přenos a distribuce IP ethernet dat po koaxiální kabelu 1 na 4 Umožňuje přenos včetně PoE napájení - vhodné pro napájení IP kamer Maximální delka koaxiálního kabelu 2,5 km ( 600m s napájením) Maximální výkon 150W, 50W pro každé BNC Nutné použít s EC-HP01 převodníky Možnost využití existujících koaxiálních...

    bez DPH: 1 900 Kč

    s DPH: 2 299 Kč

    ks
  • EC-HP101 pasivní sada pro přenos IP LAN po koaxiálním kabelu

    • Výrobce: CCTV-RX Taiwan
    • Katalogové číslo: 102929
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 164 ks
    • Klíčové vlastnosti Přenos IP ethernet dat po koaxiální kabelu Pasivní provedení - není potřeba napájet Vhodné pro přenos LAN ke kameře po stávající koaxiální kabeláži Nepřenáší PoE napájení Možnost využití existujících koaxiálních rozvodů Přenosová rychlosti do 10Mbps Technické parametry Ethernet standart IEEE802.3 10Base-T Přenosová rychlost 10 Mbps Maximální vzdálenost 50m...

    bez DPH: 141,50 Kč

    s DPH: 171,20 Kč

    ks
  • BNC013 převodník BNC na UTP

    • Výrobce: CCTV-RX Taiwan
    • Katalogové číslo: 102933
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 572 ks
    • Klíčové vlastnosti Snažší instalace CCTV kamery- úspora času a peněz Pro menší vzdálenosti do 50m Konektory - BNC samec, šroubové svorky

    bez DPH: 15 Kč

    s DPH: 18,10 Kč

    ks
  • EX-505A sada převodníků pro přenos HDMI po UTP kabelu

    • Výrobce: CCTV-RX Taiwan
    • Katalogové číslo: 102937
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Klíčové vlastnosti Zvětšení vzdálenosti HDMI vedení až na 60m Snadnější práce s UTP kabelem Sada aktivní vysílač a příjímač včetně nápájecích adaptérů Podpora více rozlišení - 1080p, 1080i, 720p, 576p, 480p, 480i Technické parametry Požadovaný typ UTP kabelu Cat5e, Cat6 Maximální vzdálenost UTP kabelu 60m (Cat6) Rozlišení 24/50/60fps -1080p,...

    bez DPH: 1 661,50 Kč

    s DPH: 2 010,40 Kč

    ks