Planet ISW-511S15, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 15km, SM, DIN, IP30

Planet ISW-511S15, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 15km, SM, DIN, IP30

bez DPH: 2 045,50 Kč

s DPH: 2 475,10 Kč

  • Výrobce: Planet Technology Corp.
  • Katalogové číslo: ISW-511S15
  • Záruka (měsíců): 24
  • Skladem: 2 ks

PLANET ISW511S15; 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100BaseTX, 1 optický port 100BaseFX, SC konektory, singlemode, dosah 15km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1248V D...

PLANET ISW-511S15

5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, singlemode, dosah 15km.
Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.
Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy.
Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Fyzické vlastnosti:

Porty: 4 x RJ-45 10/100Base-TX, 1 x 100Base-FX
Paměť: 2k MAC adres, 1Mb buffer
Propustnost: sběrnice 1 Gbps, provozně 0,74 Mpps
Provedení: DIN lišta, na zeď
Napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení), celkový příkon do 9,1W
Ochrana: proti přepólování, připojení napájení na svorkovnici, umístění na spodním panelu (nepřekáží při montáži na zeď)
Provozní teplota: -10°C - 60°C, vlhkost do 90%
Rozměry: 135 x 97 x 32 mm
Hmotnost: 436 g

Průmyslové vlastnosti:

  • zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75cm na všechny dopadové části
  • zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6) 10-500-10Hz, 4x g, 0,5oct/min
  • zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50x g, dlouhodobému 4x g (IEC-60068-2-27)
  • EMI/EMS, elektromagnetická kompatibilita a slučitelnost dle CE EN-6100-4-2,3,4,5,6
  • elektrická bezpečnost dle CE EN-60950



    Montáž na DIN lištu:


    Montáž na zeď pomocí dodaného rámu:


    Manuál

    Ostatní download