Konvertory - Katalog

  • Planet Technology Corp.
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • IFT-802T optický konvertor, SC, DIN, IP30, -40 až 75 st.C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IFT-802T
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 1 ks
    • Optický konvertor 100Base-TX /100base-FX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, multimode, do 2km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40 až 75 st. C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Spínač alarmu v případě výpadku spoje.

    bez DPH: 1 739 Kč

    s DPH: 2 104,20 Kč

    ks
  • ICS-2100 konvertor RS-232/422/485 na IP,1x COM,1x terminal, 100Base-TX, ESD+EFT 6kV

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: ICS-2100
    • Záruka (měsíců): 1200
    • Skladem: 2 ks
    • Konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokol určený pro průmyslové aplikace. Převodník IP komunikace (LAN 10/100Mbit/s Ethernet) na sériové linky typů RS-485, RS-422 a RS-232. Typ sériové komunikace je volitelný. Redundantní napájení v rozsahu DC 12-48V. Krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. EFT+

    bez DPH: 1 770,50 Kč

    s DPH: 2 142,40 Kč

    ks
  • IGT-805AT konvertor 1x 100/1000Base-T,1x SFP 100/1000-X, ESD+EFT, IP30, -40 až 75°C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IGT-805AT
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 8 ks
    • Konvertor ethernet 100/1000Base-T na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslové a FTTH aplikace. Možnost redundantního napájení v rozsahu DC 12-48V/AC 24V, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.

    bez DPH: 1 770,50 Kč

    s DPH: 2 142,40 Kč

    ks