Optické moduly SFP, -40~85°C - Katalog

  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • MGB-TLX, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 10km, -40 až 75°C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MGB-TLX
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 10km na single mode vlákně. Dosah 550m na multimode vlákně (bez nutnosti mode conditoning patch kabelu). Vlnová délka 1310nm. Teplotní rozsah -40 až +75°C.

    bez DPH: 620,50 Kč

    s DPH: 750,90 Kč

    ks
  • MFB-TFA20, SFP modul, 100Base-FX, 20km, WDM, -40~75°C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MFB-TFA20
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, simplexí LC konektor, singlemode. Dosah 20km. Komunikace po jednom vlákně, WDM technologie, vysílá na 1310nm, přijímá na 1550nm. Pro průmyslové použítí, rozsah teplot -40~75°C.

    bez DPH: 760 Kč

    s DPH: 919,60 Kč

    ks
  • mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 20km, SM/MM 1310nm, LC konektor, průmyslový -40 až +85 st.C

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-LXT
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 45 ks
    • Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 20km na single mode vlákně. Dosah 550m na multimode vlákně (bez nutnosti mode conditoning patch kabelu). Vlnová délka 1310nm. Teplotní rozsah -40 až +85 st. C.

    bez DPH: 463,50 Kč

    s DPH: 560,90 Kč

    ks
  • mini GBIC SFP, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, průmyslový -40 až +85 st.C

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-LXBT
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 8 ks
    • Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode. WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. Teplotní rozsah -40 až +85 st. C.

    bez DPH: 764,50 Kč

    s DPH: 925,10 Kč

    ks
  • MFB-TF20, SFP modul, 100Base-FX, 20km, -40~75°C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MFB-TF20
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 2 ks
    • Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah 20km na single mode vlákně, 1310 nm. Pro průmyslové použítí, rozsah teplot -40~75°C.

    bez DPH: 627 Kč

    s DPH: 758,70 Kč

    ks
  • mini GBIC SFP, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, průmyslový -40 až +85 st.C

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-LXAT
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 7 ks
    • Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Teplotní rozsah -40 až +85 st. C.

    bez DPH: 483,50 Kč

    s DPH: 585,10 Kč

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310/1550nm 2km, multimode mode,SC konektor, průmyslový -40 až +85 st. C

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MFB-FXAT
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 6 ks
    • Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, multimode. Dosah 2km, vysílání 1310 nm, příjem 1550nm.

    bez DPH: 626,50 Kč

    s DPH: 758,10 Kč

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, 40km, single mode, LC konektor, 1310nm, průmyslový -40 až +85 st. C

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MFB-F40T
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 2 ks
    • Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah min. 40km na single mode vlákně, 1310 nm. Rozsah teplot -40 až +85st. C.

    bez DPH: 700,50 Kč

    s DPH: 847,70 Kč

    ks