Ethernet switche - Katalog

  • Dahua Technology
  • Planet Technology Corp.
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • GSD-803 switch 10/100/1000 (8x1000Base-T), EuP, 802.3az, kov, fanless

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GSD-803
    • Záruka (měsíců): 1200
    • Skladem: 8 ks
    • 8-mi portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Kovová skříň. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az (EEE) a EuP, bez ventilátorů, ext.napájení.

    bez DPH: 634,50 Kč

    s DPH: 767,80 Kč

    ks
  • ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75°C, IEEE 802.3az (EEE)

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: ISW-501T
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 12 ks
    • 5-ti portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce přímý/křížený kabel. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC. Montáž na DIN lištu nebo na zeď, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75°C.

    bez DPH: 1 202,50 Kč

    s DPH: 1 455,10 Kč

    ks
  • FSD-804PS, 8x100Base-TX, 4x 802.3af PoE injektor 60W, Web správa, VLAN 802.1Q - Doprodej

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FSD-804PS
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 1 ks
    • 8-mi portový přepínač. 8 portů 10/100 Base-TX. 4 porty s integrovaným Power over Ethernet injektorem (napáječem) standardu 802.3af. Automatická detekce 10/100Mbps a zkřížení kabelů. VLAN portové/paketové, QoS 802.1p. Web/konzole management. Desktop, interní napájecí zdroj. Upozornění: nastavení možné pouze pod Windows XP

    bez DPH: 1 675 Kč

    s DPH: 2 026,80 Kč

    ks
  • SW-504 switch 5x 10/100Base-TX, plast, fanless

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: SW-504
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 10 ks
    • 5-ti portový přepínač 10/100Base-TX, automatická detekce 10/100Mbps a přímý/zkřížený kabel. Plastová skříň, všestranné použití, bez ventilátorů.

    bez DPH: 194,50 Kč

    s DPH: 235,40 Kč

    ks
  • ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75°C, IEEE 802.3az (EEE), EFT+ESD

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: ISW-801T
    • Záruka (měsíců): 1200
    • Skladem: 18 ks
    • 8-ti portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace.Krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. EFT+ESD ochrana do 6kV. Duální napájení DC+AC, EEE-energeticky efektivní ethernet, nízký příkon.

    bez DPH: 1 423,50 Kč

    s DPH: 1 722,50 Kč

    ks
  • ISW-804PT-M12, PoE switch 8x 10/100, 4x POE 802.3af až 60W,DIN, EN50155, vodotěsný IP67, -40~75 st.C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: ISW-804PT-M12
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 1 ks
    • 8-mi portový PoE přepínač 10/100Base-TX, z toho 4x PoE IEEE 802.3af injektory pro průmyslové aplikace, celkový výkon až 60W. Redundantní napájení 48V DC. Vodotěsný s krytím IP67, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75 st. C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, EN50155 pro

    bez DPH: 6 256 Kč

    s DPH: 7 569,80 Kč

    ks
  • MGSD-10080F Metro switch 8x SFP(DDM) 100/1000Base-X, 2x 1000Base-T,AC+DC, DI/O, SNMPv3,IPv6, fanless

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MGSD-10080F
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 3 ks
    • Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač, 8x pozic pro SFP moduly (dual-speed, lze aplikovat Fast Ethernet i Gigabit SFP moduly, podpora SFP-DDM), 2x 1000Base-T RJ-45 sdílených, 2x DI+2x DO. VLAN 802.1Q 255 sítí, IGMPv3, QoS, LACP, STP/RSTP/MSTP, DHCP Snooping, Shaper, IP+MAC binding, 802.1x RADIUS, IP/MAC-ACL,

    bez DPH: 5 942 Kč

    s DPH: 7 189,90 Kč

    ks
  • ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: ISW-511T
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 1 ks
    • 5-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířená pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.

    bez DPH: 1 549,50 Kč

    s DPH: 1 874,90 Kč

    ks
  • SW-804 switch 8x 10/100Base-TX, plast, fanless

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: SW-804
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 20 ks
    • 8-mi portový přepínač 10/100Base-TX, automatická detekce 10/100Mbps a přímý/zkřížený kabel. Plastová skříň, všestranné použití, bez ventilátorů.

    bez DPH: 224 Kč

    s DPH: 271,10 Kč

    ks
  • IGS-620TF, 4x 1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X, DIN, IP30, -40 až +75°C, ESD+EFT do 6kV

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IGS-620TF
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 3 ks
    • Průmyslový přepínač a konvertor, 4 porty 1000Base-T, 2x SFP sloty pro mini-GBIC moduly 100/1000Base-X. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC nebo 24V AC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40 až +75°C. Přepěťová ochrana LAN i napájecích portů do 6kV. Montáž na DIN lištu nebo přímo

    bez DPH: 3 413 Kč

    s DPH: 4 129,80 Kč

    ks
  • FSD-803 switch 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FSD-803
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 11 ks
    • 8-mi portový přepínač. 8 portů 10/100 Base-TX. Automatická detekce 10/100Mbps, desktop. Miniaturní rozměr, kovová skříň, bez ventilátorů.

    bez DPH: 343 Kč

    s DPH: 415,10 Kč

    ks
  • GSD-503 switch 5x 10/100/1000Base-T, EuP, 802.3az, kov, fanless

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GSD-503
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 6 ks
    • 5-ti portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az (EEE) a EuP, bez ventilátorů, ext.napájení.

    bez DPH: 437 Kč

    s DPH: 528,80 Kč

    ks