Měřící přístroje - Katalog

  • Dahua Technology
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • Identifikátor živého vlákna bez nutnosti rozpojení, 4 adaptéry, detekce úrovně signálů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FOID028
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Optický identifikátor pro detekci aktivních vláken bez jejich narušení. Detekuje úroveň signálu ve vlákně, 4 adaptéry pro měření. Citlivost -40 až 0dBm. Napájení baterií. Určuje i směr signálu.

    bez DPH: 7 757,50 Kč

    s DPH: 9 386,60 Kč

    ks
  • Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-VFL101-10C
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • Světelný lokátor, červené světlo, 10mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 8-12km. Ferule univerzální průměr 2,5mm. Pro single i multimode. Napájení 2x baterie AA.

    bez DPH: 3 100,50 Kč

    s DPH: 3 751,70 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, FC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM133
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 10 ks
    • Ruční měřič optického výkonu, LCD displej. Napájení AA baterie. Pouze FC. Pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, tolerance měření +/- 5%, rozsah -70dBm až +10dBm.

    bez DPH: 1 227 Kč

    s DPH: 1 484,70 Kč

    ks
  • Předřadné vlákno, 500m, SC/PC-SC/PC, singlemode, 9/125um, SMF-28e, G.652d

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: DZE-05-SCSC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 7 ks
    • Předřadné vlákno pro OTDR k eliminaci mrtvé zóny měřiče. Vlákno 500m uloženo v boxu rozměru 100x159x29mm. Konektory SC/PC, konektory SC/APC. Vlákno singlemode, G.652d, SMF-28e

    bez DPH: 3 669,50 Kč

    s DPH: 4 440,10 Kč

    ks
  • DM125 ADSL2+ tester, emulace modemu, servisní diagnostika, ping, DMM, touch

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-DM125
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Ekonomický ADSL tester pro měření xDSL účastnických okruhů. Emuluje modem, ping test, DMM. Detekce cizích napětí na vedení, servisní zjednodušená diagnostika. Dotykový displej, vestavěná dobíjecí baterie.

    bez DPH: 9 699,50 Kč

    s DPH: 11 736,40 Kč

    ks
  • Optický atenuátor 2,5 až 60dB pro 1260 - 1650nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FAT60
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický ruční atenuátor 2,5 až 60dB pro vlnové délky 1260 - 1650nm. Vestavěná dobíjecí baterie.

    bez DPH: 18 275,50 Kč

    s DPH: 22 113,40 Kč

    ks
  • OTDRFLH-1315B ruční detektor závad/OTDR, 1310/1550nm, 26dB, RS-232/USB

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: OTDRFLH-1315B
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Ruční detektor závad/OTDR pro jednu vlnovou délku 1310/1550nm zvláště určený pro každodenní údržbu optické sítě. Single mode. Dynamický rozsah 26dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí. Lehký, černobílý LCD displej, RS-232 a USB rozhraní, software pro analýzu v PC.

    bez DPH: 54 991 Kč

    s DPH: 66 539,20 Kč

    ks
  • Laserový zdroj 1310/1550nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FLS130A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 5 ks
    • Laserový zdroj světla 1310 nebo 1550nm +/- 20nm

    bez DPH: 3 510 Kč

    s DPH: 4 247,10 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, paměť na 200 měření, USB pro stažení dat, FC/ST/SC/LC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM130HD
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • Ruční měřič optického výkonu, LCD displej. Pro vlnové délky 850,980,1300,1310,1490,1550nm, tolerance měření +/- 5%, rozsah -70dBm až +3dBm. USB rozhraní pro stažení dat. Vestavěná dobíjecí baterie.

    bez DPH: 7 827,50 Kč

    s DPH: 9 471,30 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, rozsah: -50dBm až + 26dBm, FC/ST/SC/LC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM130KU
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • Ruční měřič optického výkonu, LCD displej s podsvícením. Univerzálně pro FC, ST, SC a LC. Pro vlnové délky 850, 1310, 1550, 1625nm, tolerance měření +/- 5%, rozsah -50dBm až + 26dBm

    bez DPH: 3 065,50 Kč

    s DPH: 3 709,30 Kč

    ks
  • Tester UTP, loopback, RJ11/RJ12/RJ45

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: LANTEST468G
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 5 ks
    • Základní ohmický tester s loopbackem. LED diody indikují propojení vodičů jak na těle testeru tak na loopbacku. Generátor + loopback. Barva zelená. Vypínač posuvný.

    bez DPH: 193,50 Kč

    s DPH: 234,20 Kč

    ks
  • OTDRFLH-1310B ruční detektor závad/OTDR, 1310nm, 26dB, RS-232/USB

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: OTDRFLH-1310B
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Ruční detektor závad/OTDR pro jednu vlnovou délku 1310nm zvláště určený pro každodenní údržbu optické sítě. Single mode. Dynamický rozsah 26dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí. Lehký, černobílý LCD displej, RS-232 a USB rozhraní, software pro analýzu v PC.

    bez DPH: 44 550 Kč

    s DPH: 53 905,50 Kč

    ks