Měřiče výkonu a odrazu, atenuátory - Katalog

  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • Zdroj+měřič svět.výkonu, SM/MM, zdroj 1310/1550nm, měření -70 až +10dBm, FC/ST/SC/LC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FMS130KL
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 3 ks
    • Zdroj+měřič svět.výkonu; Ruční měřič optického výkonu + kalibrovaný zdroj světla. LCD displej. Zdroj světla 1310/1550nm, 10dBm. Měří vlnové délky 850,1300,1310,1490,1550, 1625nm, tolerance měření +/ 5%, rozsah 70dB...

    bez DPH: 9 373 Kč

    s DPH: 11 341,40 Kč

    ks
  • Zdroj+měřič svět.výkonu, SM/MM, zdroj 1310/1550nm, měření -50 až +26dBm, FC/ST/SC/LC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FMS130KU
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • Zdroj+měřič svět.výkonu; Ruční měřič optického výkonu + kalibrovaný zdroj světla. LCD displej. Zdroj světla 1310/1550nm, 10dBm. Měří vlnové délky 850,1300,1310,1490,1550, 1625nm, tolerance měření +/ 5%, rozsah 50dB...

    bez DPH: 10 036 Kč

    s DPH: 12 143,60 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, rozsah: -70dBm až +10dBm, VFL, FC/ST/SC/LC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM130KLV
    • Záruka (měsíců): 24
    • Ruční měřič optického výkonu, LCD displej s podsvícením. Univerzálně pro FC, ST, SC a LC. Pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, tolerance měření +/ 5%, rozsah 70dBm až + 10dBm. VFL lokátor. USB port pro stažení naměřených výsledků....

    bez DPH: 5 460 Kč

    s DPH: 6 606,60 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, rozsah: -50dBm až +26dBm, VFL, FC/ST/SC/LC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM130KUV
    • Záruka (měsíců): 24
    • Ruční měřič optického výkonu, LCD displej s podsvícením. Univerzálně pro FC, ST, SC a LC. Pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, tolerance měření +/ 5%, rozsah 50dBm až +26dBm. VFL lokátor. USB port pro stažení naměřených výsledků....

    bez DPH: 5 460 Kč

    s DPH: 6 606,60 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu pro sítě PON za provozu, 1310, 1490, 1550nm, paměť 99 měření

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM130KP
    • Záruka (měsíců): 24
    • PON ruční měřič optického výkonu, LCD displej, LED indikátory. Pro vlnové délky 1310nm, 1490nm, 1550nm. Průchozí útlum do 1,5dB. AA baterie. Konektor SC/PC. XLFM130P je ruční měřič speciálně navržený pro měření optického výkonu pracovních vlnových...

    bez DPH: 6 422 Kč

    s DPH: 7 770,70 Kč

    ks
  • Laserový zdroj 1310/1550nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FLS130A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 3 ks
    • Laserový zdroj světla 1310 nebo 1550nm +/ 20nm; XLFS130A je stabilním laserovým zdrojem několika vlnových délek pro účely měření a detekce závad na optickém vedení. Zařízení je konstruováno pro možnost použití v terénu a při instalaci optických kabe...

    bez DPH: 3 770 Kč

    s DPH: 4 561,70 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, paměť na 200 měření, USB pro stažení dat, FC/ST/SC/LC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM130HD
    • Záruka (měsíců): 24
    • Ruční měřič optického výkonu, LCD displej. Pro vlnové délky 850,980,1300,1310,1490,1550nm, tolerance měření +/ 5%, rozsah 70dBm až +3dBm. USB rozhraní pro stažení dat. Vestavěná dobíjecí baterie. Ruční optický měřič výkonu určený pro použití v ter...

    bez DPH: 8 437 Kč

    s DPH: 10 208,80 Kč

    ks
  • Laserový zdroj 1310/1490/1550nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FLS130B
    • Záruka (měsíců): 24
    • Laserový zdroj světla 1310 / 1490 / 1550nm, +/ 20nm; XLFLS130A je stabilním laserovým zdrojem několika vlnových délek pro účely měření a detekce závad na optickém vedení. Zařízení je konstruováno pro možnost použití v terénu a při instalaci optickýc...

    bez DPH: 9 841 Kč

    s DPH: 11 907,70 Kč

    ks
  • Laserový zdroj 1310/1550/1625nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FLS130D
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Laserový zdroj světla 1310 / 1550 / 1625nm, +/ 20nm; XLFS130A je stabilním laserovým zdrojem několika vlnových délek pro účely měření a detekce závad na optickém vedení. Zařízení je konstruováno pro možnost použití v terénu a při instalaci optických...

    bez DPH: 8 140 Kč

    s DPH: 9 849,40 Kč

    ks
  • Laserový zdroj 850/1300/1310/1550nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FLS130C
    • Záruka (měsíců): 24
    • Laserový zdroj světla 850 / 1300 / 1310 / 1550nm, +/ 20nm. Dva vystupní porty, jeden určen pro multimode 850 + 1300nm a druhý pro singlemode 1310 + 1550nm. Stabilním laserový zdroj několika vlnových délek pro účely měření a detekce závad na opti...

    bez DPH: 9 836 Kč

    s DPH: 11 901,60 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, FC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM133
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 5 ks
    • Ruční měřič optického výkonu, LCD displej. Napájení AA baterie. Pouze FC. Pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, tolerance měření +/ 5%, rozsah 70dBm až +10dBm. Ruční optický měřič výkonu určený pro použití v terénu i v laboratoři....

    bez DPH: 1 325 Kč

    s DPH: 1 603,30 Kč

    ks
  • Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, rozsah: -70dBm až + 3dBm, FC/ST/SC/LC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-FM130KL
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 5 ks
    • Ruční měřič optického výkonu, LCD displej s podsvícením. Univerzálně pro FC, ST, SC a LC. Pro vlnové délky 850, 1310, 1550, 1625nm, tolerance měření +/ 5%, rozsah 70dBm až + 3dBm; Ruční optický měřič výkonu určený pro použití v terénu i v laboratoř...

    bez DPH: 2 106 Kč

    s DPH: 2 548,30 Kč

    ks