Adaptéry (spojky) - Katalog

  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • ST-ST simplex adapter MM, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-ST1ST-MM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 129 ks
    • Adaptér ST pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro ST konektory.

    bez DPH: 13,50 Kč

    s DPH: 16,40 Kč

    ks
  • SC-SC simplex adapter SM, PC , modrý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCS2SCS-SM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 3095 ks
    • Adaptér SC, simplexní (jedno kabelové spojení) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.

    bez DPH: 10 Kč

    s DPH: 12,10 Kč

    ks
  • SC-SC duplex adaptér SM, APC , zelený, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCD2SCD-SM-APC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 168 ks
    • Adaptér SC, duplexní (dva konektory) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.

    bez DPH: 22,50 Kč

    s DPH: 27,30 Kč

    ks
  • LC-LC duplex adapter SM, APC, zelený, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-LC2LC-SM-APC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 146 ks
    • Adaptér LC, duplexní (dva konektory) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.

    bez DPH: 39 Kč

    s DPH: 47,20 Kč

    ks
  • FC-FC simplex adapter SM/MM, do optických rozvaděčů, do "D" otvoru

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-FC1FC-D
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 7 ks
    • Adaptér FC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů profilu "D" (stejný i pro ST konektory). Šroubovací, v panelu upevněn maticí. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.

    bez DPH: 12 Kč

    s DPH: 14,60 Kč

    ks
  • SC-ST simplex adapter SM, PC , modrý , do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCS2STS-SM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 73 ks
    • Adaptér SC-ST, simplexní (jedno kabelové spojení) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.

    bez DPH: 35,50 Kč

    s DPH: 43 Kč

    ks
  • LC-LC duplex adapter, SM, PC, modrý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-LC2LC-SM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 666 ks
    • Adaptér LC, duplexní (dva konektory) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Modrá barva, single mode (pro konektory s broušením PC).

    bez DPH: 31,50 Kč

    s DPH: 38,20 Kč

    ks
  • MTRJ-MTRJ adapter, keystone - DOPRODEJ !

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-MT2MT-K
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 40 ks
    • Adaptér MTRJ pro instalaci do otvorů pro keystone. Vhodné pro single mode i multimode vlákna. (MTRJ je duplexní konektor). Typicky pro optické zásuvky.

    bez DPH: 18 Kč

    s DPH: 21,80 Kč

    ks
  • LC-LC quad adapter, MM, PC, šedý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-LC4LC-MM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 34 ks
    • Adaptér LC, quad (čtyři konektory) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory (obdélníkový). Šedá barva, multimode mode (pro konektory s broušením /PC nebo /UPC).

    bez DPH: 66 Kč

    s DPH: 79,90 Kč

    ks
  • SC-SC simplex adapter SM, APC , zelený, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCS2SCS-SM-APC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 266 ks
    • Adaptér SC, simplexní (jedno kabelové spojení) pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.

    bez DPH: 12 Kč

    s DPH: 14,60 Kč

    ks
  • SC-ST duplex adapter, MM, PC , šedý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCD2STD-MM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 53 ks
    • Adaptér SC-ST, duplexní pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro multimode vlákna.

    bez DPH: 35,50 Kč

    s DPH: 43 Kč

    ks
  • Keystone držák pro SC adapter

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SC0-K
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Keystone držák pro SC adaptér. Typicky pro optické zásuvky.

    bez DPH: 3 Kč

    s DPH: 3,70 Kč

    ks