Adaptéry (spojky) - Katalog

  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • XtendLan SC-SC duplex adaptér SM, PC , modrý , do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCD2SCD-SM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 669 ks
    • XtendLan ADRSCD2SCDSM; Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena...

    bez DPH: Kč 25

    s DPH: Kč 31

    ks
  • XtendLan SC-SC duplex adapter MM, PC , šedý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCD2SCD-MM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 139 ks
    • XtendLan ADRSCD2SCDMM; Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multim...

    bez DPH: Kč 23

    s DPH: Kč 28

    ks
  • XtendLan SC-SC simplex adapter SM, PC , modrý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCS2SCS-SM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1060 ks
    • XtendLan ADRSCS2SCSSM; Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro...

    bez DPH: Kč 11

    s DPH: Kč 14

    ks
  • XtendLan keystone držák pro SC adapter

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SC0-K
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 60 ks
    • XtendLan ADRSC0K; Keystone držák pro SC adaptér. Typicky pro optické zásuvky....

    bez DPH: Kč 7

    s DPH: Kč 9

    ks
  • XtendLan LC-LC quad adapter, MM, PC, OM4, , fialová, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-LC4LC-MM-OM4
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 22 ks
    • XtendLan ADRLC4LCMMOM4; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je fialová barva urč...

    bez DPH: Kč 82

    s DPH: Kč 100

    ks
  • XtendLan LC-LC quad adapter, SM, PC, modrý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-LC4LC-SM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 262 ks
    • XtendLan ADRLC4LCSM; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pr...

    bez DPH: Kč 72

    s DPH: Kč 88

    ks
  • XtendLan SC-ST simplex adapter SM, PC , modrý , do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCS2STS-SM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 63 ks
    • XtendLan ADRSCS2STSSM; Adaptér SCST pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro...

    bez DPH: Kč 39

    s DPH: Kč 48

    ks
  • XtendLan LC-LC duplex adapter, SM, PC, modrý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-LC2LC-SM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 790 ks
    • XtendLan ADRLC2LCSM; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro single...

    bez DPH: Kč 35

    s DPH: Kč 43

    ks
  • XtendLan SC-SC simplex adapter MM, PC, šedý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCS2SCS-MM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 325 ks
    • XtendLan ADRSCS2SCSMM; Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: mul...

    bez DPH: Kč 10

    s DPH: Kč 12

    ks
  • XtendLan SC-SC simplex adapter SM, APC , zelený, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCS2SCS-SM-APC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 804 ks
    • XtendLan ADRSCS2SCSSMAPC; Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena...

    bez DPH: Kč 13

    s DPH: Kč 16

    ks
  • XtendLan SC-ST duplex adapter, MM, PC , šedý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-SCD2STD-MM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 45 ks
    • XtendLan ADRSCD2STDMM; Adaptér SCST pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna:...

    bez DPH: Kč 39

    s DPH: Kč 48

    ks
  • XtendLan LC-LC duplex adapter MM, PC , šedý, do optických rozvaděčů

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: ADR-LC2LC-MM
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 299 ks
    • XtendLan ADRLC2LCMM; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimod...

    bez DPH: Kč 35

    s DPH: Kč 43

    ks