PON (Pasivní optické sítě) - Katalog

  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • CAE51-27 optický zesilovač EDFA pro CATV, 1550nm, 1 kanál, 27dBm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAE51-27
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický vysílač zesilovač pro optické CATV sítě. EDFA (Erbium-Doped Fiber Amplifier). Pásmo 1550nm. Výstupní výkon 27dBm. Rackmount 19", VF displej.

    bez DPH: 108 142,50 Kč

    s DPH: 130 852,50 Kč

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 6dBm, 10km, přímá modulace

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-0610
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47-862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optický zesilovač.

    bez DPH: 26 626,50 Kč

    s DPH: 32 218,10 Kč

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 10dBm, 10km, přímá modulace

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-1010
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47-862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optický zesilovač. Výkon 10dBm.

    bez DPH: 32 716 Kč

    s DPH: 39 586,40 Kč

    ks
  • Optický předzesilovač, flat EDFA, L pásmo 1570-1604nm, 1 kanál, od -38dBm, zesílení 45dB

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAPE38L-45
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický zesilovač nízkým šumem a vysokou linearitou. Určený pro DWDM, CWDM, CATV sítě, optické přenosy RF signálů a přnosy FSO. EDFA (Erbium-Doped Fiber Amplifier). Slouží pro zesílení nízkého signálu a to už od úrovně -38dBm. Zesílení až 45dB. Pásmo L (1570-1604nm). Výstupní výkon 15dBm max. Rackmount 19", menu, VF displej,

    bez DPH: 57 636 Kč

    s DPH: 69 739,60 Kč

    ks
  • Interliever, bi-di CWDM, 4 kanálový, obousměrně po jednom vlákně, skříň 19", 1U, konektory SC/PC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOSLC-ESC-104-BIC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický rozbočovač/slučovač dovolující přenos čtyř optických kanálů po jediném vlákně. Speciálně testován pro přenos čtyř Gigabitových/10Gbit spojů po jediném vlákně. Montáž 19", konektory SC/PC, single mode. Standardně na vlnové délky 1470-1610nm. Typicky určený pro Gigabit a 10Gigabit, FTTH i CATV systémy. Cena za stranu.

    bez DPH: 8 564,50 Kč

    s DPH: 10 363,10 Kč

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 10dBm, 5km, přímá modulace, AGC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-1005
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47-862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optický zesilovač. Výkon 10dBm, dosah 5km.

    bez DPH: 20 182,50 Kč

    s DPH: 24 420,90 Kč

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 3dBm, 5km, přímá modulace, AGC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-0305A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47-862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optický zesilovač. S automatickým řízeníním zesílení RF vstupu (AGC).

    bez DPH: 15 830,50 Kč

    s DPH: 19 155 Kč

    ks
  • CAE51-24 optický zesilovač EDFA pro CATV, 1550nm, 1 kanál, 24dBm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAE51-24
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický vysílač zesilovač pro optické CATV sítě. EDFA (Erbium-Doped Fiber Amplifier). Pásmo 1550nm. Výstupní výkon 24dBm. Rackmount 19", VF displej.

    bez DPH: 58 124 Kč

    s DPH: 70 330,10 Kč

    ks
  • Interliever, bi-di CWDM, 1 kanálový, obousměrně po jednom vlákně, plast. skříň, konektory LC/PC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOSLC-ELC-101-BIC
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Optický rozbočovač/slučovač dovolující přenos jednoho optického Gigabit ebo 10Gbit kanál po jediném vlákně. Speciálně testován pro přenos dvou Gigabitových/10Gbit spojů po jediném vlákně. Plastová skříňky, konektory LC/PC, single mode. Určen pro moduly ve vlnových délkách 1260-1360/1480-1500 a 1525-1580nm. Je řešením pro docílení dlouhého dosahu při užití

    bez DPH: 2 924,50 Kč

    s DPH: 3 538,70 Kč

    ks
  • GEPON OLT, 1x PON, 1x SFP/RJ-45 1000Base-T, 256 LLID

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: GOLT11
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • GEPON OLT, centrální jednotka pro výstavbu GEPON sítě. 1x GEPON 802.3ah OLT port 1310/1490nm 1,25Gbps v každém směru, 1x 1000Base-T RJ-45/SFP. Fanless, bez pohyblivých částí. Cena již zahrnuje PON modul. Kompatibilní pouze s GONU10E a GONU11E.

    bez DPH: 11 957,50 Kč

    s DPH: 14 468,60 Kč

    ks
  • Optický rozbarvovač pro CWDM 1:4+express, SC/PC, 1550-1610nm, expres 1260-1530nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOSDC-104-55E12-SC-2
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Optický rozbočovač/rozbarvovač 1:4 pro CWDM, singlemode, konektorovaný SC/PC, modul rozměru 100x80x10mm. Rozbočuje vlnové délky dle zadání. Typicky 1550-1610nm s krokem 20nm. Výstupy jsou vzájemně izolovány a je zabráněno vzájemnému pronikání nepatřičných vlnových délek mezi výstupy. Kanálová izolace min. 30dB. Součástka je reciproká a slouží jak k multiplexaci

    bez DPH: 3 064 Kč

    s DPH: 3 707,50 Kč

    ks
  • GEPON ONU, 1x GEPON, 1x 1000Base-T

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: GONU10E
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • GEPON ONU, klientská jednotka pro výstavbu GEPON sítě. 1x GEPON 802.3ah ONU port 1310/1490nm 1,25Gbps v každém směru, 1x 1000Base-T. Transparentní k provozu.

    bez DPH: 936 Kč

    s DPH: 1 132,60 Kč

    ks