PON (Pasivní optické sítě) - Katalog

  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 6dBm, 10km, přímá modulace

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-0610
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optick...

    bez DPH: 28 673 Kč

    s DPH: 34 694,40 Kč

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 10dBm, 10km, přímá modulace

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-1010
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optick...

    bez DPH: 35 233 Kč

    s DPH: 42 632 Kč

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 3dBm, 5km, přímá modulace, AGC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-0305A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optický zesilo...

    bez DPH: 17 056 Kč

    s DPH: 20 637,80 Kč

    ks
  • Optický předzesilovač, flat EDFA, L pásmo 1570-1604nm, 1 kanál, od -38dBm, zesílení 45dB

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAPE38L-45
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický zesilovač nízkým šumem a vysokou linearitou. Určený pro DWDM, CWDM, CATV sítě, optické přenosy RF signálů a přnosy FSO. EDFA (ErbiumDoped Fiber Amplifier). Slouží pro zesílení nízkého signálu a to už od úrovně 38dBm. Zesílení až 45dB. Pásmo...

    bez DPH: 62 069 Kč

    s DPH: 75 103,50 Kč

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 10dBm, 5km, přímá modulace, AGC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-1005
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optický zesilo...

    bez DPH: 21 736 Kč

    s DPH: 26 300,60 Kč

    ks
  • Optický předzesilovač, flat EDFA, C+L pásmo 1528-1604nm, 1 kanál, od -38dBm, zesílení 45dB

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAPE38CL-45
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický zesilovač nízkým šumem a vysokou linearitou. Určený pro DWDM, CWDM, CATV sítě, optické přenosy RF signálů a přenosy FSO. EDFA (ErbiumDoped Fiber Amplifier). Slouží pro zesílení nízkého signálu a to už od úrovně 38dBm. Zesílení až 45dB. Pás...

    bez DPH: 107 271 Kč

    s DPH: 129 798 Kč

    ks
  • CAE51-14 optický zesilovač EDFA pro CATV, 1550nm, 1 kanál, 14dBm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAE51-14
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický vysílač zesilovač pro optické CATV sítě. EDFA (ErbiumDoped Fiber Amplifier). Pásmo 1550nm. Výstupní výkon 14dBm. Rackmount 19", VF displej. Specifikace: Vstup: optický port SC/APC, 10 ~ +10dBm;...

    bez DPH: 18 746 Kč

    s DPH: 22 682,70 Kč

    ks
  • Optický předzesilovač, flat EDFA, C pásmo 1528-1564nm, 1 kanál, od -38dBm, zesílení 45dB

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAPE38C-45
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický zesilovač nízkým šumem a vysokou linearitou. Určený pro DWDM, CWDM, CATV sítě, optické přenosy RF signálů a přnosy FSO. EDFA (ErbiumDoped Fiber Amplifier). Slouží pro zesílení nízkého signálu a to už od úrovně 38dBm. Zesílení až 45dB. Pásmo...

    bez DPH: 52 699 Kč

    s DPH: 63 765,80 Kč

    ks
  • CAE51LD-24 optický zesilovač EDFA pro CATV, 1550nm, 1 kanál, 24dBm, LAN/SNMP, 230V AC a 48V DC

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAE51LD-24
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický vysílač zesilovač pro optické CATV sítě. EDFA (ErbiumDoped Fiber Amplifier). Pásmo 1550nm. Výstupní výkon 24dBm. Rackmount 19", menu, VF displej, LAN/SNMP management. Duální redundantní napájení 230V AC a 48V DC....

    bez DPH: 58 220 Kč

    s DPH: 70 446,20 Kč

    ks
  • FOS-102-2080 optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, 20:80, 1310/1490/1550nm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOS-102-2080
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 11 ks
    • XtendLan FOS1022080; Optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm, 1490 nm +/ 10 nm a 1550 nm +/40 nm. Rozbočovací poměr 20%:80%. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV ov...

    bez DPH: 150 Kč

    s DPH: 181,50 Kč

    ks
  • Optický CATV přijímač, FTTH, 1540~1650nm, -11~4dBm, předává 1310~1490nm,dual LC/APC, výstup 76dBuV

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CRO51A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • XtendLan CRO51A; Optický přijímač sítě PON. Vstupní citlivost 11 až +4 dBm dovoluje méně nákladné optické zesilovače. Přijímač CATV s vestavěným vlnovým diplexerem pro předávání vlnové délky 1310/1490nm na ONU...

    bez DPH: 2 298 Kč

    s DPH: 2 780,60 Kč

    ks
  • CAE51-20 optický zesilovač EDFA pro CATV, 1550nm, 1 kanál, 20dBm

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CAE51-20
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický vysílač zesilovač pro optické CATV sítě. EDFA (ErbiumDoped Fiber Amplifier). Pásmo 1550nm. Výstupní výkon 20dBm. Rackmount 19", VF displej. Specifikace: Vstup: optický port SC/APC, 5 ~ +10dBm...

    bez DPH: 27 830 Kč

    s DPH: 33 674,30 Kč

    ks