Konvertory - Katalog

  • LanVision
  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • FT-905A konvertor web-manag. 10/100Base-TX/FX SFP

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FT-905A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 6 ks
    • Fast Ethernet konvertor/přepínač 10/100Base-TX na 100Base-FX pro moduly SFP. Vestavěný web management. malé rozměry. QoS, řízení pásma, statistiky portů, konfigurace režimu portů, loopback test, propagace závady LLR. Instaluje se libovolný modul SFP řady MFB.

    bez DPH: 853,50 Kč

    s DPH: 1 032,80 Kč

    ks
  • GT-1205A konvertor 1x 10/100/1000Base-T / 2x SFP

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GT-1205A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 7 ks
    • Gigabit Ethernet konvertor/přepínač 10/100/1000Base-T na 1000Base-SX/LX pro moduly SFP. Instaluje se libovolný modul SFP řady MiniGBIC. Dva porty SFP operují ve funkci přepínače.

    bez DPH: 1 583 Kč

    s DPH: 1 915,50 Kč

    ks
  • GT-802S opto konvertor 10/100/1000Base-T - 1000Base-LX, SC, singlemode 10km

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GT-802S
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 4 ks
    • Gigabit Ethernet konvertor/přepínač 1000Base-T/1000Base-LX (SC konektor), singlemode. Bridge, auto-MDI/MDX. Konektory SC.

    bez DPH: 1 371 Kč

    s DPH: 1 659 Kč

    ks
  • IFT-802TS15 optický konvertor, SC singlemode 15km, DIN, IP30, -40 až 75 st.C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IFT-802TS15
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 4 ks
    • Optický konvertor 100Base-TX /100base-FX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, singlemode, do 15km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40 až 75 st. C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Spínač alarmu v případě výpadku spoje.

    bez DPH: 1 960,50 Kč

    s DPH: 2 372,30 Kč

    ks
  • MC-RPS48, redundantní zdroj 48V DC

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MC-RPS48
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 2 ks
    • 48V DC redundandní zdroj pro MC-1610MR a VDL-2420MR

    bez DPH: 1 674,50 Kč

    s DPH: 2 026,20 Kč

    ks
  • ICS-105A konvertor RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 1x 100Base-FX/SFP

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: ICS-105A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokol. Převodník IP komunikace z 100Base-FX modulem SFP na sériové linky typů RS-485, RS-422 a RS-232. Typ sériové komunikace je volitelný.

    bez DPH: 1 157 Kč

    s DPH: 1 400 Kč

    ks
  • FT-806B20, konvertor 10/100Base-TX/100FX, WDM,1550 nm

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FT-806B20
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 0 ks
    • Fast Ethernet konvertor/přepínač 10/100Base-TX-100Base-FX, konektor SC simplexní, max 20km, full duplex, singlemode, obousměrný přenos po jednom vlákně (WDM). Vysílá na 1550nm, příjímá na 1310nm. Propagace závady LLR.

    bez DPH: 1 037,50 Kč

    s DPH: 1 255,40 Kč

    ks
  • MC-15RPS130, 130W redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: MC-15RPS130
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • 130W redundandní zdroj pro MC-1500MR, AC 100~240V/50~60Hz.

    bez DPH: 1 778 Kč

    s DPH: 2 151,40 Kč

    ks
  • GT-802 opto konvertor 10/100/1000Base-T - 1000Base-SX, SC, multimode, 220/550 m

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GT-802
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 12 ks
    • Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base-T / 1000Base-SX. Dosah 220/550m, multi-mode. Bridge, auto-MDI/MDX. Konektory SC.

    bez DPH: 1 187 Kč

    s DPH: 1 436,30 Kč

    ks
  • FST-806B20 konvertor smart, 10/100Base-TX/FX WDM,20km

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FST-806B20
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 0 ks
    • Fast Ethernet konvertor/přepínač 10/100Base-TX-100Base-FX pro komunikaci po jednom vlákně, WDM technologie, konektor SC simplexní. Dosah 20km. Vysílá na 1550nm, přijímá na 1310nm. Full duplex, singlemode. Full duplex, bridge, auto-MDI/MDX. Při samostatném užití DIP-switche pro nastavení auto/force speed, full/half, LLCF, LLR. Při nasazení v MC-1600MR/MC-1610MR

    bez DPH: 1 401 Kč

    s DPH: 1 695,30 Kč

    ks
  • GTP-802 konvertor 10/100/1000Base-T / 1000Base-SX (dosah 220/550m), SC, PoE injektor - Doprodej

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GTP-802
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • PoE injektor IEEE 802.3at a optický konvertor Gigabit Ethernet přepínač 10/100/1000Base-TX - 1000Base-SX (SC), dosah 550/220m, multimode, full duplex, 1k MAC adres.

    bez DPH: 1 207,50 Kč

    s DPH: 1 461,10 Kč

    ks
  • Optický konvertor, 10x telefonní linka, FXO - FXS, cena za pár

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-VTP10100-FOFS
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • Konvertor pro přenos 10x analogových telefoních linek, obousměrné, na optické vedení, dosah min. 2 km. Pár jednotek. Univerzálně pro multi mode i single mode, ST optický konektor, jediné vlákno, WDM technologie, užité vlnové délky 1310/1550nm, obousměrný přenos, jedna stran typu FXO, druhá FXS.

    bez DPH: 31 075,50 Kč

    s DPH: 37 601,40 Kč

    ks