Optické sítě - Katalog

  • Dahua Technology
  • KDP
  • OEM
  • Planet Technology Corp.
  • Telenco
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • MGB-L80C61D, mini GBIC (SFP), 80km,CWDM,1610nm,DDM

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: XL-MGB-L80C61D
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan MGBL80C61D; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000BaseLX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah 80km. Určeno pro CWDM systémy, vlnová délka 1610nm. Výkonostní marže nejméně 28dB. S diagnostikou DDM....

    bez DPH: Kč 2 088

    s DPH: Kč 2 527

    ks
  • FO patch ST-SC 1m 62,5/125 duplex

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-STSC-D-1-625
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 10 ks
    • XtendLan FOPSTSCD1625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specifika...

    bez DPH: Kč 147

    s DPH: Kč 178

    ks
  • FO patch E2000/APC-E2000/APC 1m 9/125 duplex, LS0H, G.652d

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2E2-D-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 17 ks
    • XtendLan FOPE2E2D19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    bez DPH: Kč 676

    s DPH: Kč 818

    ks
  • FO patch E2000/APC-E2000/APC 5m 9/125 simplex, LS0H, G.652d

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2E2-S-5-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 5 ks
    • XtendLan FOPE2E2S59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Ochrana kabelu průměr 3mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: single...

    bez DPH: Kč 449

    s DPH: Kč 544

    ks
  • Optický rozbočovač 1:3, nekonektorovaný, 1310/1490/1550nm, single mode

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOS-103
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 3 ks
    • XtendLan FOS103; Optický rozbočovač 1:3, nekonektorovaný, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm a 1550 +/40 nm. Rozbočovací poměr 33%:33%:33%. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fiber)....

    bez DPH: Kč 344

    s DPH: Kč 417

    ks
  • Útlumový článek, inline, SC/APC samec-samice, 6dB

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOA-P06A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 7 ks
    • XtendLan FOAP06A; Slouží k zatlumení optického výkonu v případě přesycení přijímačů. Rovněž vhodné pro ověření přenosové marže optické trasy. Modul má na jedné straně standardní konektor samec, na druhé straně samičk...

    bez DPH: Kč 237

    s DPH: Kč 287

    ks
  • FO patch LC-LC 1m 9/125 duplex, , LS0H, G.652d ZWP

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-LCLC-D-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 94 ks
    • XtendLan FOPLCLCD19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    bez DPH: Kč 125

    s DPH: Kč 152

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC 2m 9/125 duplex

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2SC-D-2-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 15 ks
    • XtendLan FOPE2SCD29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    bez DPH: Kč 650

    s DPH: Kč 787

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 6dBm, 10km, přímá modulace

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: CTO51-0610
    • Záruka (měsíců): 24
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optick...

    bez DPH: Kč 28 673

    s DPH: Kč 34 695

    ks
  • Optický rozbočovač 1:4, nekonektorovaný, 1310/1490/1550nm, single mode

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOS-104
    • Záruka (měsíců): 24
    • XtendLan FOS104; Optický rozbočovač, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm a 1550 +/40 nm. 1:4, nekonektorovaný. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fiber). ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE...

    bez DPH: Kč 442

    s DPH: Kč 535

    ks
  • OTDRHD-32V, ruční OTDR, 1310/1550nm, 32/32dB, do 240km, VFL 650nm, barevný displej, RS-232/USB

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: OTDRHD-32V
    • Záruka (měsíců): 24
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550nm, Single mode. Velký dynamický rozsah na obou vlnových délkách 32dB. Lehký, barevný displej, RS232 a USB rozhraní, software pro analýzu v PC. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s ve...

    bez DPH: Kč 70 096

    s DPH: Kč 84 817

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC 5m 9/125 duplex

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2SC-D-5-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 9 ks
    • XtendLan FOPE2SCD59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    bez DPH: Kč 754

    s DPH: Kč 913

    ks