PoE (Napájení po ethernetu) - Katalog

  • Dahua Technology
  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • FTP-802S15 konvertor 10/100Base-FX SC, PoE injektor 802.3af, singlemode

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: FTP-802S15
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 0 ks
    • PoE injektor 802.3af a optický konvertor Fast Ethernet 10/100Base-TX/100Base-FX (SC), max 15km, singlemode, přepínač 1k MAC adres, full duplex.

    bez DPH: 1 491,50 Kč

    s DPH: 1 804,80 Kč

    ks
  • POE-E201, PoE ethernet extender 1000Base-T, IEEE802.3at, 26W, Gigabit

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: POE-E201
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Extender pro prodloužení segmentu ethernet 10/100/1000Base-T ze 100m na delší vzdálenosti včetně podpory napájení IEEE 802.3at.

    bez DPH: 1 106,50 Kč

    s DPH: 1 338,90 Kč

    ks
  • POE-171 Ultra PoE injektor 802.3af/at do 60W, 1000Base-T, -10 až 60°C, desktop

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: POE-171
    • Záruka (měsíců): 1200
    • Skladem: 5 ks
    • Gigabitový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení (802.3at) do příkonu až 60W. Využívá všechny páry UTP/FTP. Desktop nebo do šasí, externí napájecí zdroj.

    bez DPH: 1 108,50 Kč

    s DPH: 1 341,30 Kč

    ks
  • POE-161 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, Gigabit

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: POE-161
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 5 ks
    • Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 30W. Pracuje i na Gigabitovém propojení.

    bez DPH: 695 Kč

    s DPH: 841 Kč

    ks
  • IGS-10020HPT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3at 270W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IGS-10020HPT
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 1 ks
    • Průmyslový spravovatelný přepínač 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X, včetně PoE IEEE 802.3at injektorů, výkon až 270W. Podpora IPv6, Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, Rapid Spanning Tree, agregace linek 802.3ad LACP, Port shaper, QoS, DHCP snooping, LLDP. Alarmový výstup při výpadku,

    bez DPH: 10 266,50 Kč

    s DPH: 12 422,50 Kč

    ks
  • IPOE-162S, PoE splitter, IEEE802.3at, výstup 12V/24V DC, DIN, IP30, -40~75 st.C

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IPOE-162S
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 3 ks
    • Půmyslový napájecí konvertor po Ethernetovém kabelu standardu 802.3at (splitter, výstup 12V/24V SS). Pracuje i na Gigabitovém propojení 1000Base-T. Krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40 až 75 st. C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.

    bez DPH: 1 518 Kč

    s DPH: 1 836,80 Kč

    ks
  • GSD-808HP PoE switch 8x1000Base-T, 8x PoE IEEE 802.3at (130W), fanless - Doprodej

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GSD-808HP
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 2 ks
    • Přepínač 8 portů 1000Base-T, 8 portů s PoE injektorem 802.3at, výkon až 130W. LED indikace vytížení PoE portů, mechanizmy pro úsporu příkonu, interní napájení, bez ventilátorů.

    bez DPH: 2 529 Kč

    s DPH: 3 060,10 Kč

    ks
  • GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GTP-805A
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 16 ks
    • PoE injektor IEEE 802.3at a optický konvertor Gigabit Ethernet, přepínač 10/100/1000Base-TX - miniGBIC (SFP), full duplex, 1k MAC adres.

    bez DPH: 1 491,50 Kč

    s DPH: 1 804,80 Kč

    ks
  • POE-171S Ultra PoE splitter 802.3at do 60W - 12/19/24V, 1000Base-T, -10 až 60°C, desktop

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: POE-171S
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • Gigabitový splitter pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro přímé napájení vzdálených zařízení (802.3at) do příkonu až 60W. Volitelné výstupní napětí 12/19/24V DC. Instalace desktop nebo do šasí.

    bez DPH: 1 328 Kč

    s DPH: 1 606,90 Kč

    ks
  • POE-164 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, 100Base-TX, na zeď

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: POE-164
    • Záruka (měsíců): 8928
    • Skladem: 10 ks
    • Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 30W. Instaluje se na zeď nebo na desku. Interní napájecí zdroj.

    bez DPH: 507,50 Kč

    s DPH: 614,10 Kč

    ks
  • GSW-1600HP PoE switch 16x1000Base-T, 16x PoE IEEE 802.3at, 220W, IEEE-802.3az

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: GSW-1600HP
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 2 ks
    • PoE přepínač 16 portů 1000Base-T s injektory 802.3at, výkon až 220W. LED indikace vytížení PoE portů, mechanizmy pro úsporu příkonu podle IEEE 802.3az.

    bez DPH: 5 117,50 Kč

    s DPH: 6 192,20 Kč

    ks
  • IGS-504HPT, PoE switch 5x 1000Base-T, 802.3at až 120W, DIN, IP30, -40 až +75 st.C, ESD+EFT

    • Výrobce: Planet Technology Corp.
    • Katalogové číslo: IGS-504HPT
    • Záruka (měsíců): 36
    • Skladem: 4 ks
    • Průmyslový přepínač a konvertor s PoE, 5 portů 1000Base-T, 4x PoE injektory s celkovým výkonem 120W. Možnost redundantního napájení 48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40 až +75°C. Přepěťová ochrana LAN i napájecích portů do 6kV. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.

    bez DPH: 5 876,50 Kč

    s DPH: 7 110,60 Kč

    ks