Kabely - propojovací (patch) - Katalog

  • XtendLan
  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem
  • FO patch ST-SC 1m 62,5/125 duplex

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-STSC-D-1-625
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 10 ks
    • XtendLan FOPSTSCD1625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specifika...

    bez DPH: 140 Kč

    s DPH: 169,40 Kč

    ks
  • FO patch E2000/APC-E2000/APC 1m 9/125 duplex, LS0H, G.652d

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2E2-D-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 17 ks
    • XtendLan FOPE2E2D19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    bez DPH: 642,50 Kč

    s DPH: 777,50 Kč

    ks
  • FO patch E2000/APC-E2000/APC 5m 9/125 simplex, LS0H, G.652d

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2E2-S-5-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 5 ks
    • XtendLan FOPE2E2S59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Ochrana kabelu průměr 3mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: single...

    bez DPH: 427 Kč

    s DPH: 516,70 Kč

    ks
  • FO patch LC-LC 1m 9/125 duplex, , LS0H, G.652d ZWP

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-LCLC-D-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 94 ks
    • XtendLan FOPLCLCD19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    bez DPH: 119 Kč

    s DPH: 144 Kč

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC 2m 9/125 duplex

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2SC-D-2-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 15 ks
    • XtendLan FOPE2SCD29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    bez DPH: 617,50 Kč

    s DPH: 747,20 Kč

    ks
  • FO patch MT-RJ/MT-RJ female 1m 9/125 duplex - Doprodej !

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-MTFMTF-D-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 10 ks
    • XtendLan FOPMTFMTFD19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifika...

    bez DPH: 28,50 Kč

    s DPH: 34,50 Kč

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC 5m 9/125 duplex

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2SC-D-5-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 9 ks
    • XtendLan FOPE2SCD59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    bez DPH: 716,50 Kč

    s DPH: 867 Kč

    ks
  • FO patch LC-LC 5m 50/125 duplex OM3 , LS0H

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-LCLC-D-5-50-OM3
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 30 ks
    • XtendLan FOPLCLCD550OM3; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specif...

    bez DPH: 172 Kč

    s DPH: 208,20 Kč

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC/APC 5m 9/125 simplex

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2SCA-S-5-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 1 ks
    • XtendLan FOPE2SCAS59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Průměr kabelu 3mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode...

    bez DPH: 383 Kč

    s DPH: 463,50 Kč

    ks
  • FO patch E2000/APC-E2000/APC 2m 9/125 duplex, LS0H, G.652d

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2E2-D-2-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 5 ks
    • XtendLan FOPE2E2D29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikac...

    bez DPH: 704 Kč

    s DPH: 851,90 Kč

    ks
  • FO patch E2000/APC-LC/APC 10m 9/125 duplex

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2LCA-D-10-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 4 ks
    • XtendLan FOPE2LCAD109; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifik...

    bez DPH: 995 Kč

    s DPH: 1 204 Kč

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC 1m 9/125 duplex, LS0H, G.652d

    • Výrobce: XtendLan
    • Katalogové číslo: FOP-E2SC-D-1-9
    • Záruka (měsíců): 24
    • Skladem: 10 ks
    • XtendLan FOPE2SCD19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Izolace LS0H. Vlákno G.652d i pro DWDM aplikace; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; T...

    bez DPH: 556 Kč

    s DPH: 672,80 Kč

    ks